Notice 2.2


Wynajem Ekranów Led vegaled.pl

[Do wynajęcia] Biuro i firma > Ekrany i projektory

Wynajem Ekranów Led vegaled.pl Wynajem Ekranów Led vegaled.pl Wynajem Ekranów Led vegaled.pl Wynajem Ekranów Led vegaled.pl Wynajem Ekranów Led vegaled.pl Wynajem Ekranów Led vegaled.pl Wynajem Ekranów Led vegaled.pl

Opublikowano: 27-03-2019 | Wygaśnie: 10-12-2019

Cena: 203,25 zł netto 250,00 zł brutto

Dodane przez: uzytkownik17
Zobacz wizytówkę firmy
Region: Mazowieckie
Adres: Warszawa, Polska
Telefon: 606 354 148
E-mail: pokaż email...
Ilość: 8

Rezerwuj

Drukuj

Jeśli poszukujesz rozwiązań multimedialnych, a przede wszystkim interesuje Cię wynajem ekranów LED na potrzeby swojej firmy, jesteś we właściwym miejscu. W VEGALED wiemy, że każde wydarzenie jest niepowtarzalne, a każda przestrzeń na potrzeby tego wydarzenia wymaga unikalnego rozwiązania, zapewniającego pożądany efekt odbiorców.
Ekrany LED / Telebimy są idealne do zastosowań w dużych jak i w małych pomieszczeniach i wszędzie gdzie potrzebujesz zrobić wielki show. Oferujemy Klientom pełną gamę, wysokiej jakości ekranów LED o różnych rozmiarach i funkcjach, które przy pełnym wsparciu naszych techników sprawią że każdy event zapadnie w pamięci widzów na długo. Panele LED charakteryzują się łatwym i szybkim montażem wewnątrz obiektów jak i instalacji zewnętrznych.

Nasza oferta WYNAJMU obejmuje ekran LED oraz niezbędny sprzęt do instalacji urządzenia, oprogramowanie, montaż na miejscu, pełną obsługę w tym odtwarzanie i przenoszenie na ekran transmisji na żywo.
Cena 250/m2


captcha

Podobne oferty

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top