Notice 2.2


Prasokontener prasa do odpadów zgniatarka

[Do wynajęcia] Ogłoszenia sprzedaży > Sprzęt budowlany

Prasokontener  prasa do odpadów  zgniatarka Prasokontener  prasa do odpadów  zgniatarka Prasokontener  prasa do odpadów  zgniatarka

Opublikowano: 28-08-2019 | Wygaśnie: 27-10-2019

Dodane przez: uzytkownik59
Zobacz wizytówkę firmy
Region: Wielkopolskie
Adres: Kowanowska 17, Oborniki, Polska
Telefon: 605505975
E-mail: pokaż email...
Ilość: 5

Rezerwuj

Drukuj

Od kilkudziesięciu lat w naszym rodzinnym Osnabrück produkujemy urządzenia do przerobu odpadów spełniające wysokie wymagania odbiorców.

Wspólnie z Tobą tworzymy współpracę partnerską. Najważniejszym wyzwaniem są dla nas wymagania indywidualne.

Systemy przerobu odpadów AVERMANN Maschinenfabrik GmbH & Co. KG łączą najnowsze osiągnięcia techniki ze sprawdzonymi standardami.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu opracowujemy nowe rozwiązania. Stosując najnowocześniejszą technikę osiągamy optimum niezawodności i ekonomiki.

Mobilne prasokontenery

"Włącz i zgniataj"

Mobilne prasokontenery AVERMANN Maschinenfabrik GmbH & Co. KG znajdują zastosowanie jako niezawodne urządzenia do zgniatania odpadów u naszych klientów w całym świecie. Wszędzie tam, gdzie powstają duże ilości odpadów lub wartościowe surowce wtórne, są stosowane mobilne prasokontenery.

 

W zależności od rodzaju pojazdu do odbioru odpadów, prasokontenery dzielimy na "do samochodów-bramowców""do samochodów-hakowców".   

Dla wielu branż (np. przemysłu spożywczego, przetwórstwa tkanin, tworzyw sztucznych, drukarni) zostały opracowane rozwiązania specjalne. Oprócz urządzeń do indywidualnego przerobu odpadów oferujemy także maszyny z łatwo i szybko wymiennym organem roboczym (pierścieniem). Te "urządzenia z wymiennym pierścieniem" są wykonane w tym samym standardzie i mogą być dowolnie wymieniane między sobą.

Jako nowość oferujemy prasokontenery z systemem GPS, który pozwala na natychmiastową identyfikację miejsca jego położenia i kiedy kontener musi być opróżniony (zgłoszenie "wkrótce pełny" i "pełny").

Stosując nasze prasokontenery można zmniejszyć objętość odpadów komunalnych i przemysłowych oraz papieru i innych surowców wtórnych do 1/6 objętości początkowej. Powoduje to oszczędności kosztów transportu i usuwania odpadów.

Dla silnie zawilgoconych odpadów oferujemy specjalne wersje prasokontenerów. Prasy do odpadów wilgotnych niezawodnie zagęszczają odpady powstałe w hotelach, zakładach zbiorowego żywienia, domach opieki społecznej, szpitalach itp. bez jakiegokolwiek wycieku cieczy. Jest to możliwe dzięki specjalnemu zamknięciu pokryw pojemników. Dzięki samoczyszczącemu elementowi zgniatającemu i głowicy zgniatającej w kształcie łódki unika się konieczności czyszczenia wnętrza prasy.

Wszystkie urządzenia są dostarczane ze znakami CE i deklaracją zgodności. Po uzgodnieniu możemy wypożyczyć urządzenie na pewien czas do przetestowania u klienta.

Stacjonarne prasy do odpadów

Tani sposób zagęszczania dużej ilości odpadów

Proponowane prasy stacjonarne sprawdzają się przy zagęszczaniu bardzo dużej ilości materiałów takich jak surowce wtórne, czy odpady. Urządzenie jest zakotwione do podłoża na stałe. Wyposażono je w duży pojemnik transportowy, który zostaje zapełniany sprasowanym materiałem. Po całkowitym zapełnieniu, pojemnik jest odłączany i przewożony do firmy odbierającej odpady. Przy odbieraniu pełnego pojemnika do prasy dołącza się kolejny-pusty pojemnik co zapewnia nieprzerwany proces zagęszczania surawców czy odpadów, a co za tym idzie nie jest konieczne przerywanie procesu produkcyjnego, w którym jednym ze składowych jest prasa Avermann.

Firma AVERMANN Maschinenfabrik GmbH & Co. KGposiada w standardzie prasy do odpadów wyposażone w napęd o mocy od 5,5 do 7,5 kW oraz sile gniotu wynoszące 380 kN.

Cykl roboczy maszyny wynosi 34-62 sekundy. Niezależnie od wybranej wersji, istnieje możliwość doposażenia w wyposażenie dodatkowe takie jak: lej zasypowy, fotokomórki, system automatycznego komunikowania o stanie napełnienia wraz z podaniem położenia (GPS) lub mechanizm umożliwiający szybką wymianę pojemnika.

Zapewniamy dogodne warunki wynajmu oraz atrakcyjne warianty finansowania.

 

 


captcha

Podobne oferty

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top